Dodany: 2012-02-27 10:48:19
 

Czym są pracownicze programy emerytalneKażdy z nas rozpoczynając prace zarobkowa chciałby mieć pewność że te kilkadziesiąt lat skrupulatnego składanie drobnych kwot, zapewni mu potem godziwa emeryturę. Niestety jak pokazują badania wiara w obecny oparty na państwie system jest z roku na rok coraz mniejsza a obywatele zaczynają brać sprawy we własne ręce.

 

Klientami takich jednostek jak fundusz emerytalny olsztyn możemy być nie tylko indywidualnie ale i grupowo. Przykładem tego drugiego wariantu są tak zwane pracownicze programy emerytalne (w skrócie PPE). Jest ot jeden z elementów trzeciego filaru w którym to jednostki takiej jak fundusz emerytalny olsztyn grają pierwsze skrzypce. Jest on jednocześnie całkowicie dobrowolny i odseparowany od działań Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i partycypacja w nich zależy tylko i wyłącznie od chęci obywatela.

 

Fundusz emerytalny olsztyn jest jednym z przykładów jak lokować można składki zebrane w ramach PPE. Ta inicjatywa pracodawcy ma w długoletniej perspektywie podwyższyć emerytury pracowników, co z reguły jest dość entuzjastycznie przez nich przyjmowane..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są pracownicze programy emerytalne
Nick: