Dodany: 2012-02-27 10:39:39
 

Czy każdy ma obowiązek odprowadzania składek na OFEObecnie obserwuje się coraz mniejsze zaufanie obywateli do jednostek państwowych mających rozporządzać ich majątkiem. Niedawny kryzys i sytuacjia niektórych krajów pokazały, że niczego nie można być obecnie pewnym a niekiedy nienaruszalne pozornie środki stają się dla państwa sposobem na naprawienie aktualnej sytuacji, bez dobrych perspektyw na przyszłość niestety.

 

Prywatny fundusz emerytalny olsztyn co prawda jak każda działalność również może przynieść straty, ale przynajmniej ma się wtedy większą kontrolę nad własnymi pieniędzmi, niż w przypadku kiedy stają się one własnością Skarbu Państwa – a tak dzieje się ze skąłdkami płaconymi do ZUS.

 

Prywatny fundusz emerytalny olsztyn, zarządzany jak jednostka gospodarcza powinien przynosić zyski – znacznie łatwiej więc zyskać coś na lokowaniu tam choć niewielkich kwot. Obecny system emerytalny wymusza na obywatelach uiszczanie składki w ZUS ale część z niej jest przekazywana takim jednostkom jak fundusz emerytalny olsztyn. Jest to rozwiązanie przypisane wszystkim osobom urodzonym po roku 1968..

Nick: